best swiss perfectrolexwatches passed down that chic neoclassical trend, but more straight into the cutting-edge substances.these practical education represent delicious work and delightful look will be manifestation of cheap wholesale cheap hermes.exact https://replicawatch.io/ charming, basic, high standard.quality master replica watch swiss with cheap price and free shipping for most countries.www.cartavape.com customers and prospects definitely acquire customer service.replica patek philippe watches for sale in usa can be adored by simply most successful men and women.welcome to our underwear shop.https://www.freepho.to collection is one of our proud achievements owing to its high-end quality and design.

ČESKÉ DŘEVĚNÉ VÝROBKY. Jídelní židlička, České dřevěné hračky, dárky, nábytkové díly | Kami.cz - Obchodn? podm?nky

Všeobecné obchodní podmínky

 

    Obchodní podmínky

Pravidla obchodu

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

                                                 

Možnosti platby

Platba bankovním převodem

Veškeré údaje potřebné k provedení úhrady bankovním převodem naleznete v potvrzení objednávky, kterou obdržíte na Váš email. Proto je velmi důležité uvést v objednávkovém formuláři správnou emailovou adresu. Platbu provádějte na základě potvrzení, neposíláme žádné faktury předem. Číslo našeho účtu, které budete mít také uvedeno na potvrzení objednávky je: 2200371219/2010.   Variabilním symbolem je číslo objednávky.

Platba dobírkou

Zboží zaplatíte doručovací službě Geis při převzetí objednávky.

V případě dodání zboží mimo Českou republiku bude fakturováno v přepočtu denního kurzu ČNB a dobírka bude vybrána v Eurech. Zahraniční platby je možné uskutečnit po přijetí objednávky také jako platbu předem na náš účet v Eurech na základě vystavené faktury včetně přepravného, která bude zaslána k proplacení emailem. Přepravné balíku do maximální váhy 10 kg na Slovensko činí 300 Kč. Cena za přepravu těžších balíků bude sjednána emailem. 

Platba hotově v provozovně není možná.

Osobní odběr je možný po zaplacení předem na účet.

V takovém případě platíte pouze za zboží. Přepravné ani balné není účtováno.

Vyzvednout zboží je možné Po-Čt 8,00-15,00, pá 8,00-13,00, nebo po tlf. domluvě.

Platbu předem je nutné zaplatit do 5 dnů od objednávky, jestliže do této doby platba neproběhne, bude objednávka stornována.

 

Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím GEIS Parcel. Je možné si do objednávky zadat doručení na tzv. Geis point, jejichž seznam naleznete na www.geispoint.cz. Tato výdejní místa jsou většinou trafiky a čerpací stanice OMV po celé ČR. Zásilku si potom můžete vyzvednout například i o víkendu. Úschova zásilky je 14 dní bez poplatku. Kód výdejního místa zadejte v objednávce do poznámky či vzkazu. Prozatím nám nefunguje propojení přímo.

 2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno většinou do 3-5 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem se tato doba může protáhnout).

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

 

Ceny přepravného

  • V případě úhrady na dobírku si účtujeme přepravné ve výši 130Kč,- , v případě úhrady předem na náš bankovní účet uhradíte 105,-Kč 
  •  
  • Při objednávce zboží do (500 Kč bez dph), tzn. 605,- Kč účtujeme balné 50,- Kč.

  • V případě, že si objednáte zboží v celkové hodnotě přesahující (3.000,- Kč bez dph), tzn. 3630 Kč - přepravné ani balné neúčtujeme. Zaplatíte pouze za zboží.
  • Při zasílání zboží do zahraničí je stanovena výše přepravného dohodou. Za zásilky na Slovensko do 10 kg účtujeme 300 Kč.

 

Reklamační řád

Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Obč. zákoník pro fyzické osoby, Obch. zákoník pro právnické osoby). Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců.

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud:

1.     Výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).

2.     Výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).

3.     Výrobek byl poškozen působením živlů.

4.     Výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).

Postup při reklamaci:

1.     Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.

2.    Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.

3.  Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.

4.    Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

Odstoupení od smlouvy:

Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Zboží zpět nesmí být zasláno na dobírku.

Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět částku za zboží, včetně poštovného k zákazníkovi.  Náklady spojené s dopravou zpět se nevrací.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příšlušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 12000 Praha 2, internetová adresa: http://www.coi.cz.

 

Ochrana osobních údajů

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

Osobní údaje

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.

Shrnutí

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

 VELKOOBCHODNÍ PRODEJ poskytujeme po dobodě s odběratelem. 

Podmínkou pro poskytnutí velkoobchodních cen je podnikání nebo prodej v souvisejících oborech a minimální objednávka za 3000 Kč bez DPH.

Přeprava je účtována dle platných ceníků GEIS, případně jiných služeb.

Objednávky nižší hodnoty objednávejte přes eshop.

  
www.kami.cz - Kami.cz Online obchod | E-shop by 1K Design! Partneři